جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 54845
  تاریخ انتشار : 14 تیر 1393 15:10
  تعداد بازدید : 491

  معاون آموزش دادگستری استان گلستان

  آموزش رایگان حقوق به مردم استان گلستان در ماه مبارک رمضان

  معاون آموزش دادگستری استان گلستان از طرح آموزش رایگان حقوق در ماه مبارک رمضان و میزبانی همایش کشوری پژوهش های کاربردی در حقوق خبرداد.

  به گزارش باشگاه خبرنگاران، "علی اکبر اسماعیلی" معاون آموزش دادگستری گلستان از اجرای طرح آموزش رایگان حقوق در ماه مبارک رمضان و میزبانی همایش کشوری پژوهش های کاربردی در حقوق خبرداد.

  معاون آموزش دادگستری گلستان گفت: در ماه مبارک رمضان کارشناسان حقوق بعد از نماز مغرب و عشا با حضور در مساجد به مردم مشاوره حقوقی رایگان می دهند و به سوالات حقوقی آن ها پاسخ می دهند.

  اسماعیلی افزود: این طرح با همکاری هیئت امنای مساجد و با هدف افزایش دانش حقوقی مردم انجام می شود.

  وی در ادامه سخنان خود از برگزاری همایش پژوهش های کاربردی در حقوق خبر داد و گفت: مقدمات برگزاری این همایش هم اکنون در استان انجام شده است و به زودی فراخوان مقاله برای این همایش انجام خواهد شد.

  اسماعیلی در بخش دیگری از سخنان خود نیز به احداث ساختمان دانشگاه علمی کاربردی قوه قضاییه اشاره کرد و گفت: امیدواریم از بهمن امسال ساختمان دانشگاه به محل جدید خود منتقل شود.

  به گفته وی ساختمان جدید دانشگاه در زمینی به مساحت یک هزار و 500 مترمربع در حال ساخت است.

  معاون آموزش دادگستری استان گلستان خاطرنشان کرد: مرکز علمی کاربردی قوه قضاییه هم اکنون یک هزار و 300 دانشجو دارد که در 9 رشته کاردانی و 4 رشته کارشناسی مرتبط با حقوق مشغول به تحصیل هستند.

  گفتنی است؛ مرکز علمی کابردی قوه قضاییه گلستان تنها مرکز تخصصی حقوق شمال کشور است.  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28172228
اکنون :
87