جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 54600
  تاریخ انتشار : 10 تیر 1393 13:20
  تعداد بازدید : 614

  رئیس‌کل دادگستری استان زنجان تأکید کرد

  ضرورت توجه به بیانات رهبری در پیشگیری از وقوع جرم

  رئیس کل دادگستری استان زنجان در جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم استان گفت: این شورا در سطح کشور تشکیل شده و بنابر تأکیدات و بیانات مقام معظم رهبری باید در آن به پیشگیری توجه ویژه شود.

  به گزارش باشگاه خبرنگاران، "جعفرگل محمدی" با توجه به بیانایت اخیر مقام معظم رهبری در جمع مسئولان عالی قضایی کشور، اظهارداشت: در کشور معضلات مختلف اجتماعی وجود دارد که این مشکلات باید به صورت جزئی و موشکافانه بررسی شود، به عنوان مثال باید در تصادفات مشخص شود، موضوعات مختلف مانند وضعیت راه‎ ها، تشکیلات فرهنگی و مواردی از این قبیل به چه میزان در این حادثه دخیل بودند. 

  رئیس کل دادگستری استان تصریح کرد: در طول یک سال گذشته به دلیل عدم رعایت مسائل فنی، ۲۰ نفر در اثر تصادفات در استان کشته شده‎اند و یا در دو هفته پایانی خردادماه، هفت نفر به دلیل مشکلات فنی کارخانه‎ ها و کارگاه‎ ها کشته شده‎اند که تبعات روحی، روانی، اجتماعی و اقتصادی را در بر دارد و اینکه چه کسی باید پاسخگو باشد اهمیت دارد. 

  گل‎محمدی بیان کرد: در این حوزه رسانه‎ ها باید خواستار پاسخگویی مدیران باشند؛ در طول ۳۰ سال گذشته طرح های تجاری، اداری، پاساژ و ساختمان پزشکان ساخته شده و در این بنا ها، پارکینگ به بهانه ساختن پارکنیگ طبقاتی حذف شده است که با وجود اینکه پارکنیگ طبقاتی ساخته نشده در برخی مواقع این حذف پارکینگ غیرعقلانی بوده است و سبب افزایش سرقت‎های خرد و کلان در سطح استان شده است. 

  وی با تأکید بر ساماندهی باغ شهر ها خاطرنشان کرد: ما چند هزار قطعه تحت عنوان باغ شهر در سطح استان داریم که برای کنترل آن نیروی زیادی لازم است.   نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28171868
اکنون :
64