جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 54598
  تاریخ انتشار : 10 تیر 1393 13:14
  تعداد بازدید : 639

  دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه:

  برخورد با ناامن کنندگان امنیت اجتماعی جدی است

  دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه گفت: دادسرا خط مقدم دستگاه قضایی است که با ایجاد امنیت و اجرای عدالت سعی در بوجود آوردن آرامش ذهنی جامعه است.

  به گزارش باشگاه خبرنگاران، "مجتبی ملکی" دادستان عمومی و انقلاب استان با حضور در مسجد جامع اهل سنت کرمانشاه یکی از مهم ترین موضوعات را ایجاد امنیت دانست و گفت: عزم ما همواره بر آن بوده است که در دادسرا به عنوان خط مقدم دستگاه قضایی استان با ایجاد امنیت و اجرای عدالت سعی در بوجود آوردن آرامش ذهنی جامعه باشیم. 

  وی ادامه داد: در راستای این امر مهم ما تلاشمان را دوچندان کرده ایم تا جایی که برخورد با جرائم خاص در سرلوحه کار قرار دارد و بر این اساس در سال گذشته شاهد کاهش چشمگیر این پرونده ها بوده ایم و بیش از ۴۰ درصد کاهش نسبت به سال گذشته داشته ایم. 

  ملکی ورودی پرونده ها در سال ۹۲ به دادسرا را ۵۷ هزار فقره پرونده عنوان کرد و گفت: با تلاش شبانه روزی همکاران قضایی و اداری توانسته ایم حدود ۵۴ هزار فقره را مختومه کنیم. 

  دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه برخورد با ناامن کنندگان را بسیار جدی دانست و تصریح کرد: همواره گفته ایم کسانی که قصد برهم زدن نظم اجتماع را در سر بپرورانند از زیر شمشیر قانون و عدالت به سلامت عبور نخواهند کرد و ما با این جرایم به شدت برخورد و کوچک ترین اغماضی نداریم. 

  رئیس دادسرای کرمانشاه خاطرنشان کرد: خدا را شاکریم که در این استان برادران اهل تسنن و تشیع با کمال برادری و دوستی در کنار هم زندگی می کنند و گاهی دیده شده است رابطه دوستی و برادری این دو از یکدیگر نیز بیشتر و قوی تر است و هیچ تفارقی بین این دو مذهب که در اصول اساسی یکی هستند وجود ندارد.  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28172228
اکنون :
83