جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 54567
  تاریخ انتشار : 9 تیر 1393 15:56
  تعداد بازدید : 552

  مقدمات محاکمه غیابی «خاوری» فراهم شده است

  ... دادستان کل کشور گفت: مقدمات محاکمه غیابی محمودرضا خاوری فراهم شده و امیدواریم زودتر انجام شود.

  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای در ادامه نشست خبری با اهالی رسانه در مورد پرونده فساد بانکی اظهار کرد: احکامی که در رابطه با این پرونده قطعی شده در مرحله اجرا قرار دارد.

  وی ادامه داد: جزای نقدی تعدادی از متهمان در حال وصول است و بخشی از رد مال هم در حال انجام است.

  سخنگوی قوه قضاییه در رابطه با مهرگان امیرخسروی برادر مه آفرید، اظهار کرد: این فرد غیابی محاکمه شده و تشریفات صدور حکم غیابی به پایان رسیده و پرونده به اجرای حکم رفته است، البته اموال مهرگان نیز در حال شناسایی است.

  وی در رابطه با متهمان بانک ملی در مورد همین پرونده گفت: اخیرا 22 نفر محاکمه شده و حکم شان قطعی شد و در مرحله اجرای احکام قرار دارند.

  محسنی اژه ای در رابطه با فردی که در این پرونده فراری بود و به ایران مسترد شده است، گفت: پرونده این فرد در حال تکمیل است. پرونده دو سه نفر دیگر در رابطه با همین موضوع تکمیل شده که این افراد تقاضای آزادی مشروط داشتند و سه نفر از آنها خانم بودند که مجازاتی که برای آنها در نظر گرفته شده بود حبس بود و اگر آنها شرایط آزادی مشروط را داشته باشند به احتمال قوی پذیرفته می شود.

  سخنگوی قوه قضاییه در رابطه با خاوری گفت: پلیس اینترپل هنوز موفق نشده وی را دستگیر کند. مقدمات محاکمه غیابی این فرد فراهم شده و امیدواریم زودتر انجام شود.  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28172228
اکنون :
72