جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 54563
  تاریخ انتشار : 9 تیر 1393 15:17
  تعداد بازدید : 381

  رییس دادگستری لرستان:

  قوه قضائیه در خط مقدم حمایت از سرمایه‎گذار بخش خصوصی است

  رییس کل دادگستری لرستان گفت: قوه قضائیه در خط مقدم حمایت از سرمایه‎گذار بخش خصوصی است.

  به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه لرستان، جعفر بدری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سرقت در کشور بالاترین عنوان مجرمانه است که عوامل و ریشه‎های مختلفی دارد. باید توجه داشت هنگامی که شرایط اقتصادی مناسب می‎شود سرقت فروکش می‎کند.

  بدری با اشاره به اینکه سخت‎گیری‎های لازم در مورد سارقین صورت می‎گیرد، بیان کرد: در ایام نوروز به این افراد مرخصی داده نمی‎شود. انتظاری که از مردم می‎رود این است که با دستگاه‎های ذیربط در این باره همکاری داشته باشند.

  رییس کل دادگستری لرستان با بیان اینکه خیلی از سرقت‎ها با تلاش ماموران ناجا کشف شده و افراد در حال تحمل محکومیت هستند، اظهار کرد: عوامل و ریشه‎های سرقت باید شناسایی و چاره‎جویی شود، گاهی اوقات اعتیاد به مواد مخدر فرد را ناچار به انجام سرقت خرد می‎کند.

  این مقام قضایی در بخشی از سخنانش با بیان اینکه افرادی که در جذب اعتبارات، سرمایه‎گذاری‎ها و امتیازات سوء استفاده کنند با بازرسی و دادستانی طرف هستند، اضافه کرد: دولت یازدهم بارقه‎های امید را در استان ایجاد کرده و نیاز است زیرساخت‎ها را تأمینکنیم تا بتوانیم سرمایه‎گذار بخش خصوصی را حمایت و جذب کنیم.

  رئیس شورای قضایی استان لرستان با انتقاد از اینکه متأسفانه چون هزینه‎های سرمایه‎گذاری در استان افزایش یافته انگیزه‎ها نیز تضعیف شده است، یادآور شد: قوه قضائیه در خط مقدم حمایت از سرمایه‎گذار بخش خصوصی است.  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28172228
اکنون :
68